O nas

Kamil Kaczmarek

Kulturoznawca i absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi. Twórca filmów niezależnych i video-artu. Uczestniczył w niezliczonej ilości warsztatów filmowych. Z zamiłowania operator kamery. Współtwórca Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Kod krowa, z którym organizuje festiwale muzyczne, filmowe i warsztaty twórcze. Zawodowo zajmuje się e-marketingiem i reklamą internetową. Zapalony globtroter, szczególnie zafascynowany krajami iberoamerykańskimi.

Joanna Chrzanowska-Volkers

Doktor UAM w Poznaniu, nauczycielka i fotografka. Fascynuje ją świat graffiti, organizuje ogólnopolskie eventy, prowadzi warsztaty street-artu dla dzieci. Współpracuje z Aresztem Śledczym w Poznaniu w ramach programu „Malujemy ściany więzienia”. Dużo jeździ rowerem i uwielbia język hiszpański. Zjeździła Europę autostopem, podróżuje też po innych kontynentach. Prowadzi bloga www.mruffs.blogspot.com.

Kasper

Filmowiec wywodzący się ze środowiska kina niezależnego. Jego film Monari (www.keniafilm.pl), portret biednych dzielnic Nairobi, został dostrzeżony przez Internetowe Nagrody Filmowe nominacją do „offowego odkrycia roku”. Kocha góry, komiksy, nietoperze i podróże. W ramach ekspedycji Afrykanowaka.pl przejechał na rowerze Saharę Libijską. Współpracuje z Kamereon Media oraz Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.